Naszkicowane

Architekt wnętrz – pomoc i etapy współpracy.

Drodzy Klienci,

 

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, oczekiwaniom i pojawiającym się pytaniom dotyczących współpracy z Architektem wnętrz, przygotowałam dla Was panele informacyjne, które obrazowo przedstawiają kolejno:

  1. Etapy współpracy: ETAPY oraz ETAPY I
  2. Przebieg współpracy: PRZEBIEG WSPÓŁPRACY
  3. Na czym polega pomoc architekta: POMOC ARCHITEKTA
  4. Na czym polega usługa DecoAdvice: DECOADVICE PRZEBIEG PRACY
  5. Jak przygotować się do współpracy ? Tutaj znajdziesz panel z check box’ami: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WSPÓŁPRACY

 

 

Każdy z paneli informacyjnych możecie pobrać w formie PDF A4, przygotowane są do druku.

 

 

 

Z Panelu Etapy – dowiecie się jak przebiega współpraca Architekta wnętrz z Klientem. Jest to szczegółowy opis współpracy, przedstawiony chronologicznie od pomiaru Inwestycji i pierwszych rozmów, po realizację z nadzorem, podzielony na etapy.

 

Z Panelu Przebieg Współpracydowiecie się jakie są efekty spotkań i ustaleń między Klientem, a Architektem wnętrz. W obrazowy sposób staram się przedstawić co jest wynikiem omawianych układów funkcjonalnych, jakie decyzje są kluczowe, gdzie już nie możemy zrobić kroku wstecz, a jednocześnie jak dążymy do ujednolicenia projektu.

 

Z Panelu Pomoc Architekta – dowiecie się na jakie pytania odpowie Architekt wnętrz podczas całego procesu projektowego. Panel ma za zadanie zaakcentować fakt, że Architekt wnętrz nie jest jedynie wsparciem przy wyborze farby czy płytek do łazienki. Zakres pytań jest jest obszerny, a zahacza o taką tematykę jak moc grzejnika, kolor fug, wysokość gniazd, typ tkaniny, wysokość listew przypodłogowych, ilość lumenów w pomieszczeniu etc.

 

 

 

Dodatkowo zamieszczam kwestionariusz w formie ankiety do wydruku dla potencjalnego Klienta, która zawiera najważniejsze pytania dotyczące projektowanej przestrzeni. Jest to sposób na podkreślenie potrzeb mieszkańców i zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu.

KWESTIONARIUSZ PROJ. KLIENT INDYWIDUALNY