Naszkicowane

O mnie

„Projektować, to w znacznej mierze porządkować i rozumieć.”
Peter Zumthor

Jestem w dużej mierze domatorem co pomaga mi zrozumieć, że moi Klienci potrzebują relaksu w otaczających ich wnętrzach. Wierzę, że podejście oparte na ścisłej współpracy i zrozumieniu pomaga w uwzględnieniu wszystkich niezbędnych potrzeb. W połączeniu ze stylem, pomysłem, praktycznymi rozwiązaniami oraz ulubionymi dekoracjami stworzymy wymarzone wnętrze od pojedynczego pokoju, aż po dom.

Podczas projektowania skłaniam się ku różnym stylizacjom, jednak w dużej mierze łączę styl nowoczesny, nowojorski, industrialny, oraz modernistyczny z akcentami art deco. Uwielbiam włączać do projektu osobiste elementy z życia domowników, ich nadgryzione zębem czasu meble, pamiątki lub elementy pasji.

Ukończyłam dwie szkoły kierunkowe, jedną z zakresu projektowania wnętrz, oraz studia inżynierskie uzyskując tytuł inżyniera architekta.

Podczas całego procesu projektowego oraz realizacji stawiam na profesjonalizm, terminowość, precyzję i dokładność. Poszukuję najlepszych rozwiązań, pytam, dociekam, analizuję i dopasowuje. W mojej opinii nie ma sytuacji bez wyjścia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,
Magda z Naszkicowane